KAYMAKAM DÖLEK, GIDA TOPTANCILARI İLE ARAYA GELDİ
 
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği (İGTOD) Başkanı Mustafa Karlı, Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gıda Toptancı Esnafları ile bir araya geldi.
 
Derneğin Rami Cuma Mahallesi’nde bulunan toplantı salonunda gıda toptancılarının sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Dölek, esnafın sürekli kendini geliştirmesi, hedef büyütmesi ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmesi gerektiğini söyledi.
 
ESNAFLARIMIZ HİJYEN STANDARTLARINA UYGUN HAREKET ETMELİ
 
Kaymakam Dölek, gıdanın vatandaşın sağlığını etkileyen en temel besin olduğunu dile getirerek, “Devlet olarak, tüm esnaflarımızın sorun ve taleplerinin karşılanmasında gerekli hassasiyeti gösterirken, gıda toptancılarımızın da, gıdanın güvenliği ve kalitesinden taviz vermeden, vatandaşımızın sağlığının korunması konusunda, hijyen standartlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu konuda, bu güne kadar göstermiş olduğunuz yaklaşıma teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar dilerken, tüm esnaflarımıza bol kazançlar diliyorum” dedi.
 
İGTOD Başkanı Mustafa Karlı, ziyaretleri dolayısıyla Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek’e teşekkür ederek, derneğin faaliyetleri ve gıda toptancılarının sorunlarını anlattı.
 
Ziyaret karşılıklı sohbet içerisinde son buldu.