HUZUR TOPLANTISI KAYMAKAM DÖLEK’İN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİ
 
Eyüpsultan Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Huzur Toplantısı” Kaymakam Abdullah Dölek’in başkanlığında gerçekleşti.
 
Eyüpsultan Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Kumlu, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sadık Tatar, kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.
 
İlçenin genel sorunları ve vatandaşların talep ve beklentilerinin dile getirildiği toplantıda eğitim, sağlık, ulaşım ve asayiş konuları ele alınarak, çözüm önerileri görüşüldü.
 
Kaymakam Abdullah Dölek, toplantıda yaptığı konuşmada düzenli olarak gerçekleştirdikleri Huzur Toplantısı’nın önemine işaret ederek, bu tür toplantılarla kamu ve yerel yöneticiler ile muhtarlar ve vatandaşların bir araya gelerek, sorunların çözüme hızlı bir şekilde ulaştıklarını söyledi.
 
Kaymakam Dölek, konuşmasının devamında ise, vatandaş ile devlet arasında önemli bir bağ olan muhtarların, her konuda kendilerine ulaşabileceklerini vurguladı.