KAYMAKAM ABDULLAH DÖLEK, BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
 
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, basın mensupları ile bir araya gelerek, teknoloji bağımlılığına vurgu yaptı.
 

ADC Alfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi toplantı salonundaki buluşmada açıklamalarda bulunan Kaymakam Dölek, sağlıklı bir toplumun oluşmasında ailenin çok önemli olduğunu dile getirerek, anne ve babaların çocukları ile daha yakından ilgilenmesi gerektiğini söyledi.

TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞINDAN KURTULMAMIZ GEREKİYOR

Kaymakam Dölek, son yıllarda hızla artan teknoloji bağımlılığına işaret ederek, “Anne ve babalar özellikle sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde çocukları ile bir araya gelerek, televizyonlarını ve cep telefonlarını kapatıp, onlara zaman ayırmalı ve birlikte sohbet etmeliler. Çocuklarımızın zihinsel ve sosyal olarak gelişmesi açısından bu konuya çok önem vermeliyiz. Bunun yanında alkol, tütün, madde bağımlılığından sonra bir de teknoloji bağımlılığı var. Bu dört bağımlılıktan toplum olarak kurtulmamız gerekiyor” diye konuştu.

ADC Alfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin gerek sağlık turizmi, gerekse ülkeye sağladığı döviz girdisi açısından önemli bir merkez olduğunu da belirten Kaymakam Dölek, hizmetlerinden dolayı merkez yöneticileri ve tüm çalışanları ile bir araya geldiği basın mensuplarına teşekkür etti.