EYÜPSULTAN KAYMAKAMI ABDULLAH DÖLEK’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
 
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, küskünlerin barıştığı, insanların kardeşçe kucaklaşarak, gönülden birbirine sarıldığı, milli ve manevi duyguların daha da yoğun yaşandığı bir Kurban Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
 
BAYRAMLAR, TOPLUMSAL DAYANIŞMAMIZI VE KARDEŞLİK BAĞLARIMIZI DAHA DA GÜÇLENDİRMEKTEDİR
 
Birlik ve beraberlik içinde kutlayacağımız, Kurban Bayramı, ülkemize ve milletimize huzur ve ferah getirerek, toplumsal dayanışmamızı ve kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirecektir. Bu önemli günde yoksullarımıza ve muhtaç durumda olan vatandaşlarımıza her zaman olduğu gibi yardım eli uzatmalı, sevinçleri olduğu kadar acıları ve sıkıntıları da birbirimizle paylaşmalıyız.
 
Vatandaşlarımızın bayramı, huzur ve güven içerisinde kutlanması yönünde İstanbul’umuzun güzelim ilçelerinden olan Eyüpsultan’da gerekli tüm tedbirler alınmıştır.
 
BAYRAM SEVİNCİ VE COŞKUSU ÜLKEMİZDE DAİM OLSUN
Bu duygular içinde bayramın sevinci ve coşkusunun ülkemizde daim olmasını, her günümüzün bayram sevinci ve heyecanı içerisinde geçmesini, kesilen kurban ve edilen duaların kabulünü Yüce Allah’tan temenni ediyor, vatandaşlarımızın aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum.