HAYIRSEVER GAMZE TANER TARAFINDAN GÖKTÜRK TURGUT ÖZAL ORTAOKULU’NA
Z-KÜTÜPHANE BAĞIŞI
 
İstanbul Eyüpsultan İlçesi Göktürk Turgut Özal Ortaokulu’na Hayırsever Gamze Taner tarafından kardeşi Volkan Binici’nin adını taşıyan içerisinde Türk ve batı klasiklerinden oluşan bin 800 kitap ile birlikte z-kütüphane (zenginleştirilmiş kütüphane) bağışlandı.
 
HALKA AÇIK Z-KÜTÜPHANE
Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek, Göktürk Turgut Özal Ortaokulu’nu ziyaret ederek, Okul Müdürü Ahmet Tırpan, kütüphane ile ilgili bilgi aldı.
 
Okul Müdürü Tırpan, içerisinde internet hizmeti olan z-kütüphanenin, öğrencilere diledikleri zaman internetten ödev araştırma, ödev hazırlama ve printer ile çıktı alma gibi hizmet vermenin yanında, kütüphanenin halka da açık olduğunu söyledi.
 
HAYIRSEVERE TEŞEKKÜR
Kaymakam Abdullah Dölek, z-kütüphaneyi inceleyip, kütüphaneyi yaptıran hayırsever Gamze Taner’e teşekkür ederek, kardeşi Volkan Binici’ye Allah’tan rahmet diledi.
 
BAŞARININ TEMELİ BİLGİDİR
Daha sonra sınıfları gezerek, öğrenciler ile yakından ilgilenip, onlarla bir süre sohbet eden Kaymakam Dölek, öğrencilere okulda bulunan kütüphaneden bol istifade etmelerini ve çok kitap okumaları konusunda tavsiyede bulunup, başarının bilgiden geçtiğini vurguladı.
 
Kaymakam Abdullah Dölek’in ziyareti öğretmenler ile bir araya gelip, başarılar dilemesinin ardından son buldu.